Доставка


Кур'єрська служба «Новая Почта»

Доставка «Новою поштою» здійснюється за рахунок покупця. Вартість доставки - можете дізнатися за допомогою спеціального сервісу Нової Пошти.

Зверніть увагу, що вартість доставки замовлення вагою 0,2 кг і замовлення вагою 5 кг відрізняється незначно, тому, ви економите, замовляючи більше товару за 1 раз.

Також, пам'ятайте, що після доставки ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися на відділенні «Нової Пошти» не більше тижня. Після закінчення цього терміну, за кожен прострочений день Ви будете платити пеню.

«Нова Пошта» також пропонує послугу кур'єрської доставки за вказаною вами адресою. Така послуга збільшить вартість доставки ще на 40-50 грн. Кур'єрська доставка діє тільки в тих нас. пунктах, де є відділення «Нової Пошти».

Замовлення може отримати тільки людина, на яку була оформлена відправка, при цьому вона обов'язково повинна мати при собі паспорт.


Логістична компанія Delivery

Доставка цією службою здійснюється 2 рази на тиждень. Її особливістю є те, що можна отримати посилку дешевше, ніж Новою Поштою, але довше. Цю службу доставки краще вибрати, якщо габарити посилки великі. Розрахувати вартість доставки: Калькулятор Delivery


Самовивіз із магазину

Ви можете забрати товар самостійно в нашому магазині за адресою м. Рівне, вул. Гетьмана Полуботка, 15а, бутик 18.